Hakkımızda

İNSANA VE ÇEVREYE SAYGI

Saklıhan İnşaat hayata geçirdiği projelerde insan odaklı olmayı benimser. Modern kent insanının ihtiyaçları ve yaşam standartlarını gözeterek güvenilir, sağlam, konforlu, çevresine değer katan kalıcı eserler ortaya koymayı hedefler.

GÜVENİLİRLİK

Saklıhan İnşaat bilimselliği en üst seviyede tutar. Proje geliştirme sürecinden uygulama aşamasına kadar işin içine dâhil olan tüm iş disiplinlerini (Mühendislik, Ekonomi, Hukuk vs.) en üst seviyede profesyonellikle şekillendirmeye çalışır. Ölçülebilir ve hesaplanabilir olanı tercih eder. Hızlı proje üretmek yerine sağlam adımlarla sağlam projeler üretir.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Saklıhan İnşaat, müşterileri, iş ortakları, çalışanları için kalıcı ortaklıklar kurmayı ve yaratılan değerin paylaşılabilir ve büyütülebilir olmasına özen gösterir. Projelerinde üçüncü şahıslarla ve fiziki çevreyle de uyum içerisinde olmayı prensip edinir. Sürdürülebilir olan ve geliştirilebilir ortaklıklar kurmaya önem verir.

TASARIM VE ESTETİK

Saklıhan İnşaat, yenilikçiliği prensip edinmiştir. Projelerini şekillendirmede tasarımın ve tasarımcının en büyük etkenlerden biri olduğuna inanır. Tasarımın her projede kendini daha ileriye taşıyor olması, çevreye ve kültüre uyum sağlamakla beraber çevresini ve ait olduğu kültürü
geliştirmek gibi bir sorumluluğu olduğu bilinciyle çalışır. Mimarlığın en temel prensiplerini işlevsellik, sağlamlık ve estetik olarak kabul eder.

KALİTE VE UZMANLIK

Projelerinde yaşam odaklı olmayı benimser ve bu nedenle kaliteyi standart bir çizgi olarak belirler. Ailelerin hak ettiği malzeme, işçilik ve hizmet standardını bir zorunluluk olarak görür. Bu çerçevede sektörde yeni malzeme, teknoloji ve inşa metotlarının sürekli takip eder.Saklıhan Konakları Saklıhan İnşaat Projesidir.

İletişim ve Adres

Adnan Kahveci Mh. Davutpaşa Cd. Kalkan Sk. No:13/1 Beylikdüzü / istanbul Telefon:0 212 871 42 60 (3hat) Faks:0 212 871 42 63 Email: info@saklihaninsaat.com.tr Web:http://www.saklihaninsaat.com.tr/
© Saklıhan İnşaat 2017